Formacji Granicznych im. mjr. Władysława Raginisa sierpień 2013 - Sierpień

Informujemy, że dnia 20.08.2013 r. zamieściliśmy na stronie internetowej w dziale „Prasa i wydawnictwa 1945-1990” niezwykle interesujące fotografie dotyczące Fotoserwisu Wojsk Ochrony Pogranicza w latach 80. Materiał ten został udostępniony przez Pana Krzysztofa Niemca – wieloletniego fotoreportera czasopisma „Granica” oraz przez Archiwum Straży Granicznej w Szczecinie. W dziale „Publikacje” prezentujemy natomiast kolejnych 15 artykułów, dotyczących historii formacji granicznych i ochrony granic od 1918 r. po czasy współczesne. Wspomniane artykuły otrzymaliśmy z Centralnego Ośrodka Straży Granicznej w Koszalinie i Centrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.