Formacji Granicznych im. mjr. Władysława Raginisa lipiec 2013 - Lipiec

Informujemy, że dnia 11.07.2013 r. zamieściliśmy na stronie internetowej kolejne fotografie dotyczące działalności formacji granicznych w latach 1918-1939 (działy: „Orkiestry”, „Turystyka”) oraz Wojsk Ochrony Pogranicza z lat 1945-1990 (dział „Orkiestry”). Materiał ten został udostępniony przez Ośrodek KARTA w Warszawie i Nadbużański Oddział Straży Granicznej w Chełmie oraz Panów: Waldemara Bocheńskiego, Zbigniewa Nowickiego, Tomasza Saka, Kajetana Szczepańskiego i Piotra Waseńczuka. W dziale „Kartografia 1919-1939” umieściliśmy natomiast, pochodzące ze zbiorów Archiwum Straży Granicznej w Szczecinie, szkice odcinków granicy z terenu Wielkopolskiego Inspektoratu Okręgowego Straży Granicznej, Śląskiego Inspektoratu Okręgowego Straży Granicznej i Zachodniopomorskiego Inspektoratu Okręgowego Straży Granicznej.