Formacji Granicznych im. mjr. Władysława Raginisa maj 2012 - Maj

Informujemy, że dnia 08.05.2012 r. w dziale „Kadra” umieściliśmy biogram Piotra Kozłowskiego – żołnierza Batalionu Korpusu Ochrony Pogranicza „Czortków” oraz fotografie żołnierzy Wojsk Ochrony Pogranicza z lat 1945-1990. Pojedyncze zdjęcia, obrazujące przysięgi wojskowe po 1945 r. oraz przedmioty pamiątkowe z okresu Wojsk Ochrony Pogranicza i współczesnej Straży Granicznej umieszczono w działach: „Służba” i „Tradycje”. Wymieniony materiał został pozyskany dzięki uprzejmości Panów: Aleksandra Kozłowskiego, Andrzeja Krasickiego, Zbigniewa Nowickiego, Henryka Rulki, Grzegorza Zaremby oraz Nadbużańskiego Oddziału SG i Sudeckiego Oddziału SG. W uruchomionym miesiąc temu dziale „Publikacje” zamieszczamy natomiast kolejnych 60 artykułów, które ukazały się drukiem w Biuletynie „Problemy Ochrony GranicCentrum Szkolenia Straży Granicznej w Kętrzynie.