Formacji Granicznych im. mjr. Władysława Raginisa styczeń 2016 - Styczeń

Informujemy, że dnia 13.01.2016 r. zamieściliśmy na stronie internetowej kolejne fotografie dotyczące formacji granicznych w latach 1918 – 1939 (dział: „kadra”). Fotografie te pochodzą ze zbiorów: Grajewskiej Izby Historycznej w Grajewie, Ośrodka „Karta” w Warszawie, Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej w Chełmie oraz Panów: Waldemara Bocheńskiego, Wojciecha Grobelskiego, Lucjana Kwiatkowskiego, Zbigniewa Nowickiego, Tomasza Saka i Piotra Waseńczuka.

Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem ze spotkania funkcjonariuszy Komendy Głównej Straży Granicznej z kombatantami Stowarzyszenia Żołnierzy Armii Krajowej na Białorusi, które odbyło się w grudniu 2015 r.