Formacji Granicznych im. mjr. Władysława Raginisa styczeń 2015 - Styczeń

Informujemy, że dnia 13.01.2015 r. zamieściliśmy na stronie internetowej kolejne fotografie dotyczące Korpusu Ochrony Pogranicza w latach 1924 – 1939. Fotografie te zostały udostępnione przez Pana Wojciecha Grobelskiego oraz Pana Piotra Waseńczuka i umieszczone w działach: „kadra”, „życie rodzinne”.

Zachęcamy także do zapoznania się z materiałem z obchodów „Europejskich Dni Dziedzictwa – Zachodniopomorskie 2014” oraz przebiegu konferencji naukowej poświęconej Mazowieckiemu Inspektoratowi Okręgowemu Straży Granicznej w latach 1928 – 1939. Wspomniany materiał udostępniło Archiwum Straży Granicznej w Szczecinie, Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie oraz Pan Zdzisław Smardzewski.