Formacji Granicznych im. mjr. Władysława Raginisa grudzień 2014 - Grudzień

Informujemy, że dnia 02.12.2014 r. zamieściliśmy na stronie internetowej kolejne fotografie dotyczące Korpusu Ochrony Pogranicza w latach 1924 – 1939. Fotografie te zostały udostępnione przez Pana Wojciecha Grobelskiego oraz Pana Piotra Waseńczuka i umieszczone w działach: „ochrona fizyczna”, „przejścia graniczne”, „znaki graniczne”, „ośrodki szkolenia”, „szkolenie”, „zawody sportowe”, „łączność”, „manewry”, „służba zdrowia i opieka weterynaryjna”, „budownictwo”, „udział w życiu publicznym”, „święta państwowe”, „święta resortowe”, „czas wolny”, „miejsca pamięci”, „prasa i wydawnictwa”.

Zachęcamy także do zapoznania się z materiałem z obchodów 75 rocznicy obrony Węgierskiej Górki oraz XXIII Dni Odolanowa, który udostępniło Archiwum Straży Granicznej w Szczecinie oraz Państwo: Grażyna Barczak – Filipowiak, Daniel Bartunik, Waldemar Bocheński i Miłosz Filipowiak.